Kolo.News.Ukraine.Region

У Полтаві провели Велодень для кількох сотень велосипедистів: проїхали «кільцевим» маршрутом і долучилися до благодійної справи (ФОТО)

Попри складний час багато людей приєдналися до традиційного Велодня
ТОП Тема
Попри складний час багато людей приєдналися до традиційного Велодня Війна не скрізь 13 черв 2023 в 13:37

11-го червня у Корпусному саду міста Полтава зібралися кілька сотень містян, які приїхали на велосипедах, щоб взяти участь у традиційному Велодні. Цього року він проходив в рамках Спаського фестивалю, який тривав у місті впродовж 10 та 11 червня. Цьогорічний пробіг мав благодійну мету, адже його учасники під час реєстрації робили внесок на придбання двох приладів нічного бачення для військовослужбовців 116-ої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Воїни цієї частини зараз обороняють Україну на передових позиціях східного напрямку.

Багато дорослих учасників велопробігу взяли із собою дітей. Хтось із маленьких полтавців мужньо подолав маршрут велозаїзду на власному маленькому велосипеді, а хтось просто сидів у кріслі та їхав разом із мамою або татом.

За інформацією організаторів, на велопробіг у режимі «онлайн» зареєструвалися 115 учасників. Ще 191 велосипедист доєднався вже у режимі «офлайн». Кожен учасник велопробігу залишив донат у розмірі від 150 гривень. Серед тих, хто задонатив найбільші суми на збір на прибори нічного бачення проведуть розіграш цінних подарунків. З них найбільш привабливий – новий велосипед.

Перед початком велопробігу учасників ретельно інструктують. Пояснюють, що їхати велосипедисти будуть організованою колоною із невисокою швидкістю. Спереду та позаду колону будуть супроводжувати автомобілі та мотоцикли патрульної поліції.

Проходить велопробіг за маршрутом кільцевого автобусу. Повне коло учасники заїзду роблять приблизно за годину. Колона, яка дійсно рухається дуже неквапливо, розтягується на кілька сотень метрів. Завершується велопробіг на вулиці Спаській біля «МістоХабу», де, власне, відбувається «Спаський фест».

До речі, всі учасники велопробігу отримують право на відвідування території фестивалю, де увечері відбувається концерт, а його хедлайнером виступає відомий український гурт «Latexfauna» Окрім відвідин «Спаського фесту» усі учасники вело заїзду  у день його проведення мали право безкоштовно відвідати комунальні музеї Полтави.

Раніше ми розповідали, що дівчинка, яка втратила ногу внаслідок обстрілу росіян, змогла повернутися до спорту.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар