Kolo.News.Ukraine.Region

Полтавець встановив світовий рекорд із підтягувань на одній руці

Полтавець встановив світовий рекорд із підтягувань на одній руці
ТОП ТемаВибір редакції
Полтавець встановив світовий рекорд із підтягувань на одній руці Війна не скрізь 15 лип 2023 в 18:00

Полтавський спортсмен Віталій Шовкопляс успішно з другої спроби встановив світовий рекорд в номінації «Найбільша кількість підтягувань на одній руці за 1 хвилину».

Спортсмену вдалося підтягтися 25 разів на одній руці за хвилину. Таким чином полтавець перевершив результат китайця Лі Цзечуань, який виконав 24 підтягування на одній руці за 1 хвилину.

Основна вимога при встановленні рекорду –  чітке дотримання техніки виконання. Адже це – одна з найскладніших силових вправ, з дуже високим ризиком отримання травми у разі порушення техніки виконання, розповіли в Національному реєстрі рекордів України.

Встановлення рекорду відбувалося на березі річки Коломак в селі Ковалівка Полтавської міської громади.

Віталій Шовкопляс – володар Кубку Світу з воркауту, майстер спорту міжнародного класу, абсолютний чемпіон світу зі стрітліфтингу полтавець Віталій Шовкопляс. Тренер – Олена Привалова.

Це не перший рекорд на рахунку Віталія. В минулому році полтавець побив рекорд Книги рекордів Гіннеса та встановив новий: протягом години він зробив 273 підтягування на одній руці! Це не перемога у стилі «на 1 більше – і уже рекорд», рахунок розгромний, адже підтягувань полтавець зробив на 53 більше, ніж попередній рекордсмен-італієць.

Полтавці могли спостерігати за дійством у прямому ефірі, також проводили зйомку для книги рекордів. Усіх, хто дивився ефір, заохочували донатити на ЗСУ.

Читайте також: Олександр Хижняк виборов путівку на Олімпіаду в Парижі. Яким був шлях до перемоги

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар