Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі 100 дітей різного віку одночасно зіграли в шахи

В Одесі 100 дітей різного віку одночасно зіграли в шахи
В Одесі 100 дітей різного віку одночасно зіграли в шахи Війна не скрізь 16 лип 2023 в 11:00

В Одесі відзначили Міжнародний день шахів. В межах відзначення свята 100 дітей різного віку одночасно зіграли в шахи. Про це розповіли в Одеській міській раді.

Захід проходив на стадіоні «Чорноморець» та присвячений до Всесвітнього Дня шахів, який відзначається 20 липня.

«Завдяки нашим ЗСУ ми  маємо можливість зробити таке спортивне свято для наших дітей. Бажаю юним шахістам успіхів у спорті, досягнень і перемог», – сказав мер Одеси Геннадій Труханов.

Майстер-клас для юних учасників провела олімпійська чемпіонка та заслужений майстер спорту України Наталія Жукова.

За словами славетної шахістки, це вже не перший спортивний захід за підтримки Одеської міської ради.

«Кількість дітей, які беруть участь, демонструє, що дітям це потрібно. Тому дуже важливо підтримувати цей запал у юних спортсменів», - зазначила Наталія Жукова.

Всі юні спортсмени - учасники заходу отримали грамоти та нагороди.

Довідково, Міжнародний день шахів (англ. International Chess Day) — міжнародне свято, присвячене грі в шахи. Відзначається щорічно 20 липня.

Свято було засноване з ініціативи Міжнародної шахової федерації в 1966 році. Датою свята був обраний день заснування Шахової федерації - 20 липня 1924 року. Свято було засноване для популяризації цього захоплення. Ця глобальна гра допомагає налагодити відносини між країнами. У день шахів по всьому світу проводять турніри та майстер-класи, а також нагородження видатних шахістів.

Нагадаємо, полтавський спортсмен Віталій Шовкопляс успішно з другої спроби встановив світовий рекорд в номінації «Найбільша кількість підтягувань на одній руці за 1 хвилину».

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар