Kolo.News.Ukraine.Region

У Полтаві на концерті популярного співака YAKTAK збирали кошти на ЗСУ

У Полтаві на концерті популярного співака YAKTAK збирали кошти на ЗСУ
ТОП ТемаВибір редакціїВажливо
У Полтаві на концерті популярного співака YAKTAK збирали кошти на ЗСУ Війна не скрізь 17 лип 2023 в 20:00

Цьому молодому талантові, якому всього 18 років, вдалося досягти численних перемог у різних співочих конкурсах та телепроектах, хоча він ще так молодий.  Його пісні стали популярними в соціальних мережах, а його сольні концерти проходять з аншлагами. Його успіх не залишив осторонь навіть Полтаву, де вчора відбулися два концерти цього обдарованого співака з Волині, який виступає під псевдонімом YAKTAK. 

У Полтаві співак влаштував два концерти - о 16:00 і 19:00 - оскільки бажаючих почути його пісні було більше, ніж могла вмістити концертна зала «Центру культури і дозвілля».

Виступ розпочався з невеликою затримкою, щоб всі могли зайняти свої місця, але як тільки співак з'явився на сцені, він закликав усіх підійматися та танцювати біля сцени, стверджуючи, що це не кіно, де просто сидять і дивляться.

З перших хвилин публіка була збуджена, а співак постійно підігрівав її, спілкуючись, проводячи батли, інтерактиви і навіть бризкав водою зі сцени! Гості концерту майже всі пісні співали разом з Ярославом.

У перервах між піснями він ділився своїми емоціями та історіями про написання текстів, які він сам створює разом з музикою. Він розповів, що під час війни зрозумів, що не може не співати, навіть в такі страшні часи, і його музика стала своєрідною формою боротьби.

Музикант не обмежується жанровими рамками, але має чітке бачення своєї творчості. Він ставить акцент на українськомовних піснях, які відкривають слухачеві його внутрішній стан та почуття через текст. У своїх інтерв'ю він визнає, що його мета – витіснити всю російську музику з чартів.

Він почав випускати свої авторські пісні саме після початку повномасштабної війни, і вони одразу стали популярними серед українців, оскільки у суспільстві з'явилася потреба в якісній новій українській музиці. Молодий музикант записував пісні просто вдома і він зізнається, що не всі вірили в його успіх.

У Ярослава було багато співпраць з відомими музикантами, такими як Jerry Heil, MamaRika, SOBOL, DOVI, KOLA. Тому зараз він хоче акцентувати увагу саме на своїх сольних треках.

Також Ярослав використовує «фішку» на концертах – гітару. Кожна композиція має свій особливий образ, який відповідає пісні, словам і музиці, що звучать. Він продемонстрував це під час виступу в Полтаві.

Під час концерту відбувався збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Усі бажаючі могли зробити пожертву на автомобіль для спеціальних операційних сил. Крім того, Ярослав провів благодійний аукціон, де лотом був музичний інструмент укулеле, який придбали за 7 тисяч гривень. Також певний відсоток від проданих квитків йде на благодійний фонд для ЗСУ.

Це перший концертний тур виконавця по містах України, про це повідомили організатори VINIL Concert agency. Але вже раніше він виступав в країнах Європи, зокрема в Польщі, Чехії, Словаччині.

Читайте також:  В Одесі 100 дітей різного віку одночасно зіграли в шахи

 

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар