Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі провели дві велогонки Cycling Week-End

В Одесі провели дві велогонки Cycling Week-End
В Одесі провели дві велогонки Cycling Week-End Війна не скрізь 09 лип 2023 в 19:32

8 та 9 липня в Одесі провели дві велогонки Cycling Week-End. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Південної велосипедної ліги.

Загалом протягом цих днів в Одесі в рамках Cycling Week-End відбулися дві одноденні класичні велогонки — "XXI Меморіал Сергія Уточкіна" та "XXVI - Odesa Grand Prix". 

Велосипедисти з різних міст України зібралися на вулиці Маразліївській в Одесі, щоб позмагатися у групових заїздах на 40 і 50 кілометрів. Серед учасників були представники Львова, Харкова, Запоріжжя та Києва.

Переможцями Гран-прі у своїх вікових категоріях стали:

  • Вікторія Бондаренко – Аркадія;
  • Олег Іванков — Атлет Одеса;
  • Сергій Краснов — Experience Cycling Team;
  • Віктор Гузов — Experience Cycling Team.

У зв’язку з велозмаганнями Cycling Week-End. 8 липня з 8:30 до 12:30 не можна було проїхати по вул. Маразліївській, а 9 липня в той самий час дорога була перекрита на вул. Центральний аеропорт.

Нагадаємо, що 8 липня Указом Президента України Володимира Зеленського посмертно надали звання Герой України молодшому сержанту Одеської 126 бригади територіальної оборони Алексапольському Святославу Миколайовичу. Також полеглому бійцю удостоїли орден “Золота Зірка”. Святослав загинув 29 серпня 2022 року під час звільнення Миколаївщини. Коли біля села Новогригорівка він надавав медичну допомогу побратимам, почався ворожий артилерійський обстріл.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар