Kolo.News.Ukraine.Region

21 червня. Підсумки дня

21 червня. Підсумки дня
21 червня. Підсумки дня Підсумки дня 21 черв 2023 в 23:08

Триває чотириста вісімдесят третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Підбиваємо підсумки доби, що минає.

Ворог двічі вдарив по Марганецькій громаді Нікопольського району Дніпропетровської області. Громаду атакували з важкої артилерії та безпілотника.

За інформацією Генерального штабу збройних Сил України, уночі 21 червня ворог завдав удару з північного напрямку ударними дронами іранського виробництва «Shahed». Усі дрони-камікадзе знищено силами та засобами Повітряних Сил на Хмельниччині.

Служба безпеки викрила ще одного агента фсб під час багатоетапної спецоперації у різних регіонах України. За вказівкою агресора він збирав інформацію про місця розташування ключових електропідстанцій на території Харківської, Сумської, Полтавської, Донецької та Луганської областей.

Депутати Дніпра ухвалили виплати грошової компенсації містянам за їхні витрати, пов’язані з переходом на індивідуальне опалення. Йдеться про отримання технічних умов на встановлення альтернативних джерел опалення та закупівлю відповідного обладнання.

У Кіровоградській області заборонили проведення розважальних заходів, а також роботу закладів громадського харчування після 22:00.

Двоє захисників із Черкас, які зазнали травм у російсько-українській війні, представлятимуть Україну під час Invictus Games. Це – Вадим Мазніченко та Максим Дмитраш. Про це повідомили в Черкаській міській раді.

 

Уже завтра вони вирушають на перші навчально-тренувальні збори.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар