Kolo.News.Ukraine.Region

5 травня. Підсумки дня

5 травня. Підсумки дня
5 травня. Підсумки дня Підсумки дня 05 трав 2023 в 21:00

Підсумовуємо головні події, які трапилися 5 травня.

Протягом минулої доби російська федерація  завдала масованого удару по території нашої країни, застосувавши іранські ударні БпЛА «Shahed», 18 із 24 було знищено нашими захисниками.  Про це повідомляють у Генштабі.

Російська федерація і надалі застосовує тактику терору. Минулої доби противник завдав 10 ракетних ударів по містах Краматорськ та Запоріжжя, завдав 75 авіаційних ударів та здійснив 65 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ і населених пунктах. Є загиблі та поранені серед цивільного населення, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки, навчальні заклади, дитячі садочки та інша цивільна інфраструктура.

У Дніпрі влаштували конкурс для будинків ОСББ з приводу кращого проведення суботника. Таку ініціативу запропонували у департаменті з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради.

У ніч на 5 травня 2023 року було проведено першу трансплантацію серця в Одеській міській клінічній лікарні №1. Це вже третя операція з трансплантації серця в Одесі, дві попередні були проведені в міській лікарні №10.

5 травня, вдалося повернути додому тіла 80 полеглих захисників. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Передача тіл із тимчасово окупованих територій України відбулась за сприяння Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти при Мінреінтеграції у співпраці з силовими структурами.

Депутати Кропивницької міської ради підтримали звернення про недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських та Азійських іграх.

На Черкащині розпочали серію масштабних і регулярних навчань для спецслужб: абсолютно всіх, які задіюються при надзвичайних ситуаціях, із усіх підрозділів по області. Долучають також і курсантів.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар