Kolo.News.Ukraine.Region

Подав до суду: Андрій Карпов хоче поновитися на посаді секретаря Полтавської міської ради

Подав до суду: Андрій Карпов хоче поновитися на посаді секретаря Полтавської міської ради
ТОП Тема
Подав до суду: Андрій Карпов хоче поновитися на посаді секретаря Полтавської міської ради Новини України 17 серп 2023 в 18:00

Блогер та депутат Полтавської міської ради Андрій Карпов через суд намагається повернути собі посаду секретаря Полтавської міської ради. Відповідний позов він подав сьогодні, 17 серпня, до суду.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Вимагаю скасувати незаконні рішення Полтавської міської ради про зняття мене з посади секретаря міської ради і призначення Катерини Ямщикової", - написав Карпов.

Нагадаємо, секретар Полтавської міськради став в.о мера після того, як Олександр Мамай отримав вирок суду у справі домогосподарок, які прибирали його житло, а отримували зарплату з міського бюджету. Це було 2 березня.

За кілька місяців у міськраді почала створюватись коаліція щодо усунення Карпова з посади, проте депутати не могли визначитися з наступником. Після сформованої більшості в депкорпусі екссекретар знаходив причини перенести сесію або не допустити до неї необхідну кількість депутатів до засідання сесій.

Наприклад, в.о. мера Полтави Андрій Карпов 10 травня зірвав позачергову сесію міськради. На ній опозиційні депутати мали проголосувати й замінити Карпова на нового секретаря.

У міській організації партії «Слуга народу» заявили, що Карпов відмовився чекати депутатів, які зараз воюють на фронті й саме в цей час їхали на засідання, та достроково закрив сесію.

28 липня депутати своїми голосами зняли Андрія Карпова з посади секретаря Полтавської міської ради. На його посаду обрали представницю партії «Слуга народу» Катерину Ямщикову. На сесійному засіданні Карпов не стримував себе і не соромився ображати депутатів.

Читайте також: У вересні очне навчання розпочнуть 95% шкіл Полтавської області

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар