Kolo.News.Ukraine.Region

Кінологиня з Дніпропетровщини отримала Орден Княгині Ольги

Кінологиня з Дніпропетровщини отримала Орден Княгині Ольги
Кінологиня з Дніпропетровщини отримала Орден Княгині Ольги Новини України 27 серп 2023 в 19:55

Лідерка Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс» Лариса Борисенко отримала Орден Княгині Ольги III-го ступеню.

Про це кінологиня написала на своїй сторінці у соцмережі.

«Це дуже висока честь для мене. Та дуже цінна нагорода. Дуже. Я радію, що цей орден, яким мене відзначили за життя та справи, які були «до», – дочекався того, щоб його вручили мені особисто. Бо були варіанти…. Дуже хочу бути достойною цієї нагороди і в своєму житті – яке «після». Після мого другого Дня Народження» – прокоментувала нагороду Лариса Борисенко.

Справа у тому, що в орденський книжці стоїть дата 7 березня 2023. А цьогоріч 26 березня, нагадаємо, життя кінологині поділилося на «до» та «після». Саме тоді Лариса та її напарник підірвалися на розтяжці під час виконання завдання з пошуку загиблих українських захисників. У липні її нарешті виписали з лікарні після десятка операцій.

Нагадаємо, напередодні Міжнародного Дня захисту прав дітей Черкаські кінологи з чотирилапими напарниками завітали у гості до Черкаської загальноосвітньої школи № 22. Правоохоронці-кінологи розповіли діткам про службових собак, про їхні характери, звички, а також про роботу, яку вони виконують на службі.

Читайте також: Кропивницькі рятувальники навчають собак шукати людей під завалами. Щоб навчити тварину цієї роботи, треба рік. Німецькі вівчарки Дерек та Джоконда службові собаки кропивницьких рятувальників. Їхня власниця Аліна Хрустальова кінологинею в службі з надзвичайних ситуацій працює 10 років.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар