Kolo.News.Ukraine.Region

На Полтавщині завершують капітальний ремонт інфекційного відділення Миргородської лікарні

Лікарню не лише ремонтують, але й поповнюють сучасним обладнанням
Лікарню не лише ремонтують, але й поповнюють сучасним обладнанням Новини України 10 трав 2023 в 08:01

У місті Миргород на Полтавщині завершують капітальний ремонт інфекційного відділення місцевої лікарні. Днями там побував начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. Він оглянув відділення, у якому завершують ремонт. Про це повідомляють на сайті Полтавської ОВА.

У дописі нагадують, що ремонт інфекційного відділення Миргородської лікарні інтенсивного лікування стартував наприкінці 2021 року. Впродовж цього часу встигли замінити дах будівлі, провести внутрішні роботи, підготувати ліжко-місця та встановити у палатах нові двері. 10 мільйонів на це за системою 50 на 50 спрямували із державного та місцевого бюджетів. Зараз у закладі вже завершують монтувати систему вентиляції.

Лікарню не лише ремонтують, але й наповнюють сучасним обладнанням. Минулого року тут встановили мамограф, енцефалограф, УЗД-апарат та інше необхідне для діагностики обладнання.

Раніше ми розповідали, що на Полтавщині після тривалої реконструкції завершують ремонт фізкультурно-спортивного комплексу «Колос». Два роки тому за кредитною програмою відновлення України розпочали його реконструкцію, яка майже завершена. 

Повідомляють, що у 2023 році із обласного бюджету на реконструкцію комплексу спрямували 25 мільйонів гривень. Також очікують на додаткове фінансування у 80 мільйонів гривень, які має надати Європейський інвестиційний банк для будівництва на території комплексу стадіону.

Нагадаємо, боксер із Полтавської області Олександр Хижняк привіз «золото» із міжнародного турніру, який пройшов у Чехії. На турнірі у Чехії змагалися за перемогу представники 18 країн. Олександр Хижняк переміг своїх суперників із Німеччини та Норвегії. У фіналі він мав боксувати зі спортсменом із Уельсу, але той знявся із поєдинку. Тому український боєць здобув перемогу достроково. Повідомляють, що ці змагання були для Хижняка останніми перед Європейськими іграми, які із 21 червня по 2 липня пройдуть у польському Кракові.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар