Kolo.News.Ukraine.Region

16 липня. Підсумки дня

16 липня. Підсумки дня
16 липня. Підсумки дня Підсумки дня 16 лип 2023 в 21:00

Триває п’ятсот восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Коротко підсумовуємо події дня, що минає.

Протягом доби ворог завдав 6 ракетних та 38 авіаційних ударів, здійснив близько 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак постраждали мирні люди, пошкоджень зазнали житлові будинки, господарські та адміністративні будівлі, а також приватний автомобільний транспорт.

Ворог два дні поспіль активно наступає на Куп‘янському напрямку на Харківщині. Ми в обороні. Ідуть запеклі бої, положення сторін змінюються динамічно по кілька разів на добу.

На Бахмутському напрямку ми рухаємось поступово вперед. На південному флангу довкола Бахмута щодня є просування.

На північному фланзі намагаємось втримати зайняті позиції, ворог атакує.

Сьогодні Держпрожспоживслужба у Полтавській області оприлюднила  результати лабораторних досліджень води і риби, які відібрали з річки Псел у Кременчуцькому районі.

За результатами лабораторних досліджень, які зробила Регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби  в Полтавській області, вода із річки Псел не відповідала вимогам санітарних норм за мікробіологічними та фізико – хімічними показниками по вмісту лактозопозитивної палички (до 12 тис. при нормативному показнику не більше 5 тисяч) та за санітарно – хімічними показниками по вмісту аміаку (до 3 мг/л при нормативному показнику не більше 2 мг/л), риба – мікробіологічним показникам.

Учора, 15 липня, до call-центру Служби безпеки України надійшли повідомлення про мінування в Дніпрі: торговельно-розважального комплексу «МОСТ-Сіті»; міських судів, лікарень, мостів та будівлі редакції «Дніпро оперативний» (загалом 58 будівель).

Співробітники поліції провели зовнішнє обстеження будівлі ТРК «МОСТ-Сіті» та приміщень судових установ, лікарень, будівлі редакції «Дніпро оперативний» та території мостів — вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Традицію і технологію вишивки жіночої сорочки на Гадяччині внесли до нематеріальної спадщини України.

Командир бригади «Азов», підполковник Денис «Редіс» Прокопенко зустрівся з особовим складом. Про це розповіли на сторінці полку «Азов».

«Перебуваючи у полоні я сказав, що для мене ця війна не закінчиться, доки ми не повернемо з полону нашого останнього бійця та не відновимо кордони України на стан 1991 року. Я — солдат. Мене не цікавлять ніякі інші напрямки діяльності, крім військової справи. Моє серце, моя душа, моє тіло належать Азову», — сказав «Редіс» під час зустрічі з бійцями бригади.

В Одесі відзначили Міжнародний день шахів. В межах відзначення свята 100 дітей різного віку одночасно зіграли в шахи.

Захід проходив на стадіоні «Чорноморець» та присвячений до Всесвітнього Дня шахів, який відзначається 20 липня.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар