Kolo.News.Ukraine.Region

Відмовили в порятунку: мешканець Херсону з собакою пішки прийшли до Одеси

Відмовили в порятунку: мешканець Херсону з собакою пішки прийшли до Одеси
ТОП ТемаВибір редакції
Відмовили в порятунку: мешканець Херсону з собакою пішки прийшли до Одеси Регіони у війні 02 лип 2023 в 15:03

Мешканець Херсона, котрий постраждав через підрив Каховської ГЕС і родина якого загинула від російської ракети, сам дійшов до Одеси, прихопивши тільки вівчарку.

Про хлопця розповіла керівник громадської організації "Закон природи" Яна Тітаренко, яка була дуже вражена цією історією.

За її словами, волонтери, які допомагають переселенцям, звернулися до неї та попросили корм та намордник для собаки - німецької вівчарки з Херсона.

Тітаренко передала все необхідне, а потім дізналася від колег, що до Одеси цей пес разом з господарем прибули пішки. Це сталося тому, що до евакуаційних автобусів їх не пустили через відсутність у собаки намордника.

Йшли чоловік та чотирилапий 3 доби. Волонтери пояснили, що власник тварини не просив нікого допомогти, бо не мав на це моральних сил.

"Його дружину та 5-річну доньку вбило ракетою, яка прилетіла в будинок, але з будинку він не їхав навіть через руйнацію. Він поїхав лише тоді, коли піднялася вода, і громадяни РФ остаточно зруйнували місце, де він колись був щасливий. Не сівши в автобус, він просто пішов.....Він йшов три дні, маючи лише 300 грн на корм для собаки і воду", - розповіла Тітаренко.

За її даними, наразі волонтери знайшли чоловіку квартиру, почали відновлювати документи та повністю закрили базові потреби його та тварини. Наразі херсонець та його вівчарка поступово приходять до тями. Як зазначає Тітаренко, вони багато сплять.

Жінка наголошує, що її вразила ця історія відданості та любові, зокрема, як людина відмовилася евакуюватися без свого чотирилапого друга. Наразі собака все, що у цієї людини залишилося.

Нагадаємо, 6 червня російські війська зсередини підірвали конструкції Каховської ГЕС в Херсонській області. Внаслідок цього близько 80 гаселених пунктів, у тому числі й Херсон, були підтоплені. Місцями вода піднялась на 5-7 метрів.

З підтопленої Херсонщини крім людей волонтери евакуйовували й свійських та диких тварин. Визволяли їх з ізольованої водою території. Так до Кропивницького евакуювали єнотоподібних цуценят, косулю та кошенят.

Одеський зоопарк прихистив понад 200 тварин з підтоплених населених пунктів Херсонщини. У закладі знайшли свій тимчасовий дім жаби, пітони, вужі, черепашки, єнотоподібні собаки та навіть олень.

Читайте також: Через підрив окупантами Каховської ГЕС на Дніпропетровщині розпочався масовий мор риби.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар