Триває п’ятсот вісімнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Коротко підсумовуємо головні події дня, що минає.
У Генштабі повідомляють, що за 26 липня російські окупанти завдали двох ракетних ударів по території України. Сили ППО знищили 36 ворожих крилатих ракет.
Пообіді було знищено три крилаті ракети «Калібр». Дві над Вінницькою областю та одну - над Дніпропетроською.
Близько 17.00 години противник атакував з району Каспійського моря крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555. Було зафіксовано пуски 36 ракет із восьми стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.
Крім того, близько 19.00, окупанти підняли в небо винищувачі МіГ-31К і завдали удару чотирма аеробалістичними ракетами Х-47 «Кинджал» у напрямку Хмельницької області.
За результатами бойової роботи протиповітряною обороною України знищено 36 повітряних цілей: 3 крилаті ракети «Калібр»; 33 крилаті ракети Х-101/Х-555. Щодо наслідків пусків Х-47 «Кинджал» інформація уточнюється.
В Одеській і Миколаївській області на побережжі Чорного моря було зафіксовано кілька вибухів мін невідомого походження. В ОК «Південь» зазначають, що штормова погода в морі призвела до підвищення мінної небезпеки. Також просять не наближатися до узбережжя щонайменше на 200 метрів.
У Кіровоградській області частково або повністю відновили роботу понад 93% промислових підприємств, які не працювали внаслідок повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Всього до повномасштабної війни в регіоні діяли 500 підприємств.
У Кривому Розі хірурги вперше провели ендоскопію хребта. Завдяки хірургічному втручанню двоє пацієнтів, які не могли самостійно здолати і 50 метрів, вже на другий день після операції почали самостійно рухатися.
На Дніпропетровщині синоптики прогнозують спекотну та засушливу погоду. Це може призвести до утворення осередків високої чисельності саранових на полях та луках.
Дослідник української кухні, шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко хоче влаштувати "гастодвіж" у Полтаві. Про це він вже поспілкувався з представниками Державного агентства розвитку туризму України.
Українців можуть зобов'язати працювати довше під час дії воєнного стану. Відповідні правила передбачені ухваленим у березні 2022 року законом.
За оцінкою Міністерства економіки, протягом наступних десяти років Україні доведеться додатково залучити 4,5 мільйона співробітників на ринок праці.
З травня 2020 року, коли уряд запустив експериментальний проєкт платних камер в СІЗО, до спеціального фонду Міністерства юстиції за рахунок послуги надійшло майже 21,5 мільйона гривень.
вологість:
тиск:
вітер:
0 Коментарів
Додати коментар