Kolo.News.Ukraine.Region

17 червня: підсумки дня

17 червня: підсумки дня
17 червня: підсумки дня Підсумки дня 17 черв 2023 в 21:28

Триває чотириста сімдесят дев'ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Впродовж доби російські окупанти завдали по українським територіям 37 авіаційних ударів, також здійснили 19 обстрілів за допомогою реактивних систем залпового вогню. Лишається високою імовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території країни. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Російські окупанти обстріляли із артилерії Марганецьку громаду на Дніпропетровщині.  Внаслідок обстрілу пошкоджені вісім приватних будинків, п’ять господарчих споруд та одне із комунальних підприємств. Поранення отримала жінка, яку у стані середньої тяжкості госпіталізували до лікарні. 

У Горішніх Плавнях на Полтавщині готують спеціалістів робітничих професій. У будівельному відділенні функціонують два сучасних навчально-практичних центру. У них мають змогу отримувати практичні навички слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, муляри.

 Олена Зеленська поговорила по відеозв’язку із вчителькою із Дніпропетровщини. Ганна Новікова із криворізької гімназії стала однією із понад 38 тисяч українських педагогів, які отримали ноутбуки від фундації Олени Зеленської.

 

Із Вінницької області у Херсон направили техніку та працівників, які будуть ліквідовувати наслідки підтоплення. Серед спрямованої на допомогу Херсонщині техніки – фронтальні навантажувачі, самоскиди, вакуумно-підмітальна техніка. 

Одеські піротехніки допомагають розміновувати звільнені території на Донеччині. За інформацією піротехніків, роботи на звільнених територіях іще чимало. 

На Кіровоградщині готують кризових консультантів, які у стресових ситуаціях допомагатимуть родинам із дітьми. Впродовж шести занять 17 слухачів навчають способам виведення людей зі стану гострого стресу. 

У Кропивницькому попрощалися із морським піхотинцем Сергієм Гриценком. 36-річний військовий захищав Україну у складі 37-ої окремої бригади морської піхоти. І загинув у районі Великої Новосілки, що знаходиться у Волноваському районі на Донеччині.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар